• Со попуст
  • Неодамнешно
Биксуан 2023 Силверадо 1500 Дизајн На Заштитник На Екранот за 2022 2023 Черволет Силверадо 1500 2022-2024 13,4-инчен ГПС Екран И 12,3-инчен Екран На Контролната Табла Заштитен Филм Од

Биксуан 2023 Силверадо 1500 Дизајн На Заштитник На Екранот за 2022 2023 Черволет Силверадо 1500 2022-2024 13,4-инчен ГПС Екран И 12,3-инчен

 
DEN 533.76

Количината на стоката
Това е достапна

Заштитете го вашето силверадо 1500 2023 лт централна конзола екран од гребнатини и пукнатини СО калено стакло СО цврстина ОД 9 ЧАСА Хидрофобниот и олео-фобичниот слој ги намалуваат дневните дамки од масло и отпечатоци од прсти. Високата чувствителност на допир нема да влијае на вашиот silverado 1500 RST 2023 централна конзола 13,4 инчен екран за навигација и 12,3-инчен одговор на допир на екранот на дигиталниот мерач. Стаклото Со висока Транспарентност обезбедува HD јасност,ја зачувува вашата 2023 Silverado 4wd Висока Кабина На Екипажот на Екипажот оригинална осветленост на екранот на централната конзола. Компатибилен Со Chevy Silverado 1500 (2022 2023 2024) LT/RST/LT Трага Шеф/LTZ/висока земја/zr2 центар конзола екран. Силверадо 1500 Заштитник На Екранот, Силверадо 1500 Додатоци. Слично е на заштитник на екранот на телефонот и доаѓа со потребните алатки кои ќе помогнат да се примени. Не Е Компатибилен Со Chevrolet Silverado (2022-2024) работен Камион (WT)/прилагодено/прилагодено трага шеф центар конзола екран. Пакетот вклучува заштитник на екранот од калено стакло За 2023 Година Силверадо 1500 Екран + прирачник за инсталација + комплети алатки за инсталација, лесни за нанесување со чекорите за инсталација и комплетите за алатки. Заштитник на екранот. Апликација : 2022-2024 Дизајн На Заштитник На Екранот Силверадо 1500 За Шевролет Силверадо 2023 2022 2024 Централна Контрола 13,4-инчен Екран на Допир и Дигитален Мерач Кластер Екран 9 H Цврстина Стакло Водоотпорен Силверадо 1500 2023 Додатоци. Слично е на заштитник на екранот на телефонот и доаѓа со потребните алатки за да помогне Во нанесувањето Материјал : Калено Стакло Компатибилно Со Chevrolet Silverado 1500 (2022, 2023, 2024) LT/RST/LT Трага Шеф/LTZ/Висока Земја/ZR2 Компатибилен Со Chevrolet Silverado 2500 HD (2024) ZR2 Бизон Пакет Карактеристики : 1. Висока Чувствителност На Допир чувствувајте се како оригинално искуство со допир на екранот со чувствителност на одговор, тоа нема да влијае користете го Вашиот Silverado 1500 RST 2023 4wd crew Cab инфозабавен систем 13.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата