• Со попуст
  • Неодамнешно
Аудио-Техника АТ-ХП3/Х Хедшел/Кертриџ Комбо Комплет

Аудио-Техника АТ-ХП3/Х Хедшел/Кертриџ Комбо Комплет

 
DEN 1424.00

Количината на стоката
Това е достапна

0 6 мил конусна врзани игла врвот. Високо-крут полифенилен сулфид (ППС)/тело од стаклени влакна. 5 мв излез на високо ниво. Следење на силата на 2. 0 грама стандард). Издржливите СТОМАЧНИ конзоли засилени со јаглеродни влакна и најлонската жичана суспензија обезбедуваат прецизно следење. Комбинираниот комплет AT-XP3/H го вклучува КЕРТРИЏОТ AT-XP3 dj, премонтиран на headshell НА AT-HS6 BK. Карактеристики вклучуваат : 0. 6 мил конусен врзан врв на игла; Високо-крут полифенилен сулфид (ППС)/тело од стаклени влакна; 5. 5 мв излез на високо ниво; сила За Следење на 2. 0 грама стандард); Издржливи СТОМАЧНИ влакна засилени со јаглеродни влакна конзола и најлонска жица суспензија обезбедуваат прецизно следење; Дизајнот нуди максимална видливост на врвот на иглата; Одлично следење и одвојување на каналот за звук со висока верност; КЕРТРИЏОТ АТ-XP3 е компатибилен со кое било ИГЛА ЗА замена НА Серијата XP или VM95, нудејќи широк избор на опции за секој буџет и апликација; Универзална касети за грамофон.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата