• Со попуст
  • Неодамнешно
Лесно-Оф-Тешки Рерна &засилувач; Скара Почиста, 24 Мл

Лесно-Оф-Тешки Рерна &засилувач; Скара Почиста, 24 Мл

 
DEN 667.20

Количината на стоката
Това е достапна

Продира тешко печени на маснотии Чисти Скари и Печки за само 5 минути. Идеален за чистење : печки, врати од рерна, бројлери, тави за бројлери и површини од нерѓосувачки челик. Лесно Исклучен Тежок Чистач на Рерна е специјално формулиран за да навлезе во цврсти печени маснотии и истури на храна за само 5 минути! Одлично за повремено длабоко чистење или секојдневно тешко чистење на места. Ефикасно ги чисти топлите или ладните печки. Идеален за чистење печки, врати од рерна, скари за скара, бројлери, тави за бројлери и површини од нерѓосувачки челик. Гответе со страст. Исчистете Со Лесно Исклучување!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата