• Со попуст
  • Неодамнешно
Акумедија 7421 - 10кг М-Тец Агар Со Рок На траење од 24 Месеци, 15 Висина, 20 Широк, 16 Должина, Стакло

Акумедија 7421 - 10кг М-Тец Агар Со Рок На траење од 24 Месеци, 15 Висина, 20 Широк, 16 Должина, Стакло

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Големина( кг) : 10 Овој производ е произведен во Соединетите држави. Димензии на пакетот : 16. Големина (kg) : 10. Ова име на брендот на производот е Акумедија. Овој производ е произведен во овој производ е направен од висококвалитетен материјал.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата