• Со попуст
  • Неодамнешно
Кристали Рамен Плоштад 2мм 4мм 6мм Мешани Големини 4ГР Околу 180 парчиња За Занаети Бележење Самостојна Облека Декорација На Уметност За Нокти

Кристали Рамен Плоштад 2мм 4мм 6мм Мешани Големини 4ГР Околу 180 парчиња За Занаети Бележење Самостојна Облека Декорација На Уметност

 
DEN 265.44

Количината на стоката
Това е достапна

Висококвалитетни Кристали За Уметност За Нокти : Користете ја нашата уметност за нокти, што може да ги направи вашите нокти покреативни и променливи и да ви помогне да ја завршите уникатната и сјајна уметност за нокти Тоа е вашиот најдобар партнер за уметност за нокти!. Лесен За Употреба : Нанесете лепак на површината на објектот, залепете рамни столбови и почекајте да се исуши. Широка Примена : Овие Кристали се Погодни за Занаети, Облека, Уметност За Нокти, Уметност За Лице, Шминка За Очи, Уметност На Телото, Чанти, Чевли, Венчаница или Чевли, Гитари, Мобилни Телефони и други Украси. Одличен Подарок : Подарете ги овие дијаманти за нокти како подарок на вашата омилена креативна личност. Скапоцените камења би биле совршени за модата во вашиот живот, уметници од секаков вид и оние кои имаат благодарност за убавината! Можете да користите кристали за облека за да создадете уникатно уметничко дело, да ги направите работите екстра посебни за луѓето во вашиот живот и да внесувате сјај и симпатичност во нивните животи секој ден!. Услуга по Продажба : Ако поради некоја причина не успее како што се очекуваше, со задоволство ќе ги вратиме или замениме. Број На Парчиња : Една Единица Материјал : Тип На Смола : Кристал И Декорација Количина : 4g околу 180 парчиња, цена по тежина : 4g Size : 2mm 4mm 6mm Color : многумина да изберат големина : 2mm 4mm 6mm форма : Квадратна Форма Главен Камен : Скапоцен Каменквалитет : AAAName : Акрилни Rhinestones Use : Шапка за облека За Чевли декорацијаквантитет : 4g Околу 180 Парчиња Кристалите Можат да Му Помогнат На Вашиот Нокт Да Биде Шармантен, да направат вашите едноставни нокти и декори да изгледаат сјајни и уникатни.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата