• Со попуст
  • Неодамнешно
Линеарни Водичи Линеарна Железничка Поддршка + SBR20 Вратило Водич +SBR20UU Блок Лежиште +Топката Завртка Во Собата + Орев + BKBF12+Спојка

Линеарни Водичи Линеарна Железничка Поддршка + SBR20 Вратило Водич +SBR20UU Блок Лежиште +Топката Завртка Во Собата + Орев + BKBF12+Спојка

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Изберете точна должина на водичи за блок или точна линија Точка бродови од кина. обично треба повеќе денови. Изберете точна должина на водичи за блок или точна линија.Пакетот вклучува : 2 парчиња SBR20 - било која должина линеарна железница 4pcs SBR20 UU 1pcs SFU1605 - било која должина со топката орев и крајот machined1set Bk12/Bf12 Поддршка (EKEF12 FKF12 може да се понуди) 1pcs DSG16 H орев домување1pcs XB25*30-10*8mm спојување за други големини, ве молиме оставете порака.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата