• Со попуст
  • Неодамнешно
Пластични Канти За Домаќинство Преносна Кутија за Отпадоци 3 парчиња Висечка Корпа за Отпадоци За Шкаф/Бања/Спална Соба/Канцеларија/Кампување Монтажна Внатрешна К

Пластични Канти За Домаќинство Преносна Кутија за Отпадоци 3 парчиња Висечка Корпа за Отпадоци За Шкаф/Бања/Спална Соба/Канцеларија/Кампување

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Висечкиот дизајн може да ве направи погоден за употреба, исклучително заштедете простор Мал и пренослив, но има голем капацитет да ги задоволи дневните потреби на семејството. Изработен од премиум материјал, кој е и издржлив, може да се користи долго време. Може многу добро да одговара со вашиот друг мебел, модерен и едноставен стилски дизајн. Може да биде широко користен во кујна, спална соба, бања, под мијалник или автомобил. Држач За Складирање. Опис Ова може да се користи како корпа за отпадоци во вашата куќа за да го поставите ѓубрето и да ја одржувате вашата куќа организирана. Погоден за кујна, бања и други места. Ова ѓубре е совршено закачено на вратата од кабинетот, фиоката, спалната соба, вратата од студентската соба, автомобилот итн. Карактеристики Боја : Бела, Сина, Розова. Материјал : Пластика. Пакет, Вклучувајќи 3 парчиња Висечка Корпа за Отпадоци За Шкаф/ Бања/ Спална Соба/ Канцеларија/ Кампување Монтажна Внатрешна Кофа За Компост Под Шкафот за Мијалник.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата