• Со попуст
  • Неодамнешно
Qtopun Mesh Popup Пречка За Перење, Преклоплива Пренослива Цилиндрична Валкана Корпа За Облека За Спална Соба, Детска Соба, Студентски Дом и Патување-Браун

Qtopun Mesh Popup Пречка За Перење, Преклоплива Пренослива Цилиндрична Валкана Корпа За Облека За Спална Соба, Детска Соба, Студентски Дом и

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајн : дизајн На Преклопување, Пречката за перење Qtopun лесно се појавува кога користите и преклопувате за да заштедите простор Удобен за носење и заштеда на простор без разлика дали одите на патување или дома. Цврста Конструкција На Мрежа : Изработена од издржлива и цврста врвна челична жица за држење на целосен товар на алишта додека ја одржувате свежа и заштедувате простор. Издржливиот мрежен материјал овозможува циркулација на воздухот со цел да се елиминира влагата и мирисите. Голем Капацитет : Изработен со издржлива и флексибилна мрежа, со големина од 24" * 14" * 14" што може да собере повеќе облека од вообичаените кеси и корпи за перење. Апликација : Qtopun преклопната корпа може да се користи како пречка за перење, кошница за играчки, внатрешна/надворешна торба за носење, складирање намирници, торба за плажа. И тие се погодни за патување, дома, студентски дом, кампување во диви, итн. Големина и Пакет : скокачка големина, 24" * 14" * 14", преклопена големина, 14 "* 0,6". Пакет : 1 * пречка за перење. Спецификација : тип На Складирање : Големина На преклопување : скокачка големина : 24 "* 14 "* 14 "преклопена големина : 14" * 0,6 " Пакет : 1 * пречка за Перење.


Клучни карактеристики

Storage type:
foldable
Size:
pop up size:
24 * 14 * 14
folded size:
14 * 0.6
Package:
1 * Laundry hamper :

Слични производи во категоријата