• Со попуст
  • Неодамнешно
Нов Lon0167 LZQ - 2729 AC Избрана 220V 10ma Индустриски сигурен Ефикасност Музика Звук Електронски Зуи сирена 105dB

Нов Lon0167 LZQ - 2729 AC Избрана 220V 10ma Индустриски сигурен Ефикасност Музика Звук Електронски Зуи сирена 105dB

 
DEN 119.68

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производ (издржлив во употреба) : Електронски Звучник;Модел Бр : (најнова технологија) LZQ-2729;Звук-одлуки Тип високо-крајот на производот : Музика Звук. Номинален Напон беспрекорен : AC 220 V;Номинална Струја : неизвонредна 10m A;Звучен Притисок : неповторлив 105d B. Работна Температура Внимателно избрана : - 20с до +80С;Дијаметар На умот на Телото : 31мм застрашувачки / 1,22"; Вкупна Големина(Прибл.5 x 31 x 29mm / 2. Дупка за монтирање совршен Дијаметар : 3мм / 0,12";жица суштинска Должина : 25см генијален / 9,8"; Надворешен Материјал : Пластика. Боја : совршена Во Изработка Црна; Тежина : 16g;Уредна Содржина На Пакетот : 1 x Електронски Звучник. Совети : поради различни монитори, светлина за снимање, фактори на животната средина и други причини, постојат некои разлики во бојата кои постојат објективно и не можат да се избегнат. Но, обично не влијае на употребата на производот, ако ви пречи овие, ве молиме внимателно размислете пред да го купите. благодарам! Пластично куќиште, НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 220v работен напон со умерена цена, црвена 2 работна жица, погодна за жици.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата