• Со попуст
  • Неодамнешно
42v 5a Ли-Јонски Полнач 36v Ли-Јонска Батерија Погодна ЗА 10-ТИ 42v Полнач За Батерии со 3PIN XLR Конектор

42v 5a Ли-Јонски Полнач 36v Ли-Јонска Батерија Погодна ЗА 10-ТИ 42v Полнач За Батерии со 3PIN XLR Конектор

 
DEN 880.00

Количината на стоката
Това е достапна

Dc Конекторот стандардно се испраќа : 3 PIN XLR Приклучок Влез на наизменична СТРУЈА : 100~120 Vac, 50~60 Hz ; DC Излез : 42 Волти/5 Засилувач, Обезбедете 1* американски стандарден кабел за напојување и 2* Осигурувачот Може Да се Смени Сами. Тристепен Интелигентен Режим На Полнење : Постојана Струја-Постојан Напон-Браздичка За Да Се Обезбеди Целосно Полнење На Батеријата. Алуминиумска обвивка, убава и издржлива, Дизајнирана Со вентилатор за ладење, подобра дисипација на топлина за време на полнењето. Безбедност и подолг животен век. Со LED индикатор, црвеното светло значи полнење, зеленото светло значи целосно. Нема потреба да се грижите кога да го исклучите полначот, тој автоматски ќе престане да се полни кога е целосно наполнет. Заштита од пренапон, заштита од прекумерна струја, заштита од краток спој, обратна заштита.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата