• Со попуст
  • Неодамнешно
Ханабас Стакло Кристализација Сад Садови Алатки Мешање Чинии Стакло Лабораторија Алатка Кристализација Сад Кристална Кристализација Сад Испарување Сад Стакло И?

Ханабас Стакло Кристализација Сад Садови Алатки Мешање Чинии Стакло Лабораторија Алатка Кристализација Сад Кристална Кристализација Сад Испарување

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

ЛАБОРАТОРИСКО ЈАДЕЊЕ ЗА КРИСТАЛИЗАЦИЈА Погоден За лабораторија, училишта, дом и Многу практичен за употреба ПРАЗНО ЈАДЕЊЕ ПЕТРИ тој е произведен со професионална технологија за да се обезбеди производот и може да работи некое време. ЛАБОРАТОРИСКИ САДОВИ ЗА ИСПАРУВАЊЕ садот за кристализација е специјално за лабораториски тест за кристализација или течна рекристализација, со цел да се постигне целта на рафинирање, прочистување. БОРОСЦИКАТНО СТАКЛЕНО ЛАБОРАТОРИСКО ЈАДЕЊЕ со ИЗЛИВ Погоден За лабораторија, училиште, дом и Многу практичен за употреба. АЛАТКА ЗА КРИСТАЛИЗАЦИЈА ова кристализирачко јадење е направено од врвно стакло за употреба. Пакет Листа 1 х Кристализација Карактеристики на садот-Отпорност На Киселина и алкали, висока стабилност. лабораторија за училница и лабораториски поставки. - Таа е произведена со професионална технологија за да се обезбеди производот и може Да работи За Време Кристално Кристализација Сад. - Материјал : стаклен кристализирачки сад со излив. - Ова стаклено јадење содржи течност за Кристализирање, греење, ладење или Складирање На Алатката За Испарување. - Садот за кристализација е специјално за лабораториски тест за кристализација или течна рекристализација, со цел да се постигне целта За рафинирање, Прочистување На Лабораториските Садови Петри.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата