• Со попуст
  • Неодамнешно
Познати резервни делови Оригинален резервоар за вода за роботски правосмукалки. Компатибилен за Abir x5 , x6 , x8

Познати резервни делови Оригинален резервоар за вода за роботски правосмукалки. Компатибилен за Abir x5 , x6 , x8

 
DEN 1144.00

Количината на стоката
Това е достапна

* Направено од висококвалитетни материјали, потрајни * Исклучителна и прецизна, високо исти со опремата. * Ефективно снимајте фини честички од прашина и оптимизирајте ги перформансите на машината. * Издржлив, лесен за инсталирање, долг животен век и сигурен. * Чистач за вакуум на роботи за вода може да се користи за чистење на разни мали честички како што се прашина и нечистотија. Услуга : Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа. Ви благодарам за соработката!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата