• Со попуст
  • Неодамнешно
Мојата омилена танчерка ме нарекува налепница за мама - налепница за лаптоп 3 - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише со вода - танцување мама

Мојата омилена танчерка ме нарекува налепница за мама - налепница за лаптоп 3 - водоотпорен винил за автомобил, телефон, шише

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : 3 "x 2,9" Налепница за винил на време. Налепница за телефон, налепница за лаптоп, налепница за автомобили, налепница за шише со вода и многу повеќе апликации!. Кора и стап, едноставна апликација, еднократно. Направено во САД. Направено од траен водоотпорен винил. Налепницата може да се користи на отворено или во затворен простор, боите нема да избледат. Држете се на вашиот автомобил, шише со вода, лаптоп или ладилник. Излупете и стап - едноставна апликација. Направено во САД.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата