• Со попуст
  • Неодамнешно
Скапоцени моменти ви испраќам Среќен Божиќ 1998 година Годишно издание 455601

Скапоцени моменти ви испраќам Среќен Божиќ 1998 година Годишно издание 455601

 
DEN 624.00

Количината на стоката
Това е достапна

КАКО НОВО Сем Бачер работеше со Енеско за да го долови чудото од детските спомени и специјалните животни настани во тродимензионална фигура заснована на неговите уметнички дела. Денес, тие брои во илјадници со нови вовед што се нудат секоја година. Совршен подарок за секоја пригода.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата