• Со попуст
  • Неодамнешно
Само за забава 7 x 3,75 Dreamcatcher Волк глава завива со пердуви винил умре исечен налепница за браник, домородноамериканец, прозорци, автомобили, камиони, лаптопи и сл

Само за забава 7 x 3,75 Dreamcatcher Волк глава завива со пердуви винил умре исечен налепница за браник, домородноамериканец, прозорци,

 
DEN 76.00

Количината на стоката
Това е достапна

Марк „Само за забавни производи“ нема да биде на декорацијата што ја добивате Само излупете и стап - други бои достапни на барање - бела, црна, црвена, сина, жолта, зелена, сребрена, розова, портокалова, виолетова или вар зелена. Доколку сакате една од боите наведени погоре, испратете ми белешка за бојата наведена погоре со/на вашата исплата. - Направено од квалитетен пресечен винил за да останете ставени на надворешната страна од вашиот прозорец или која било мазна површина - нема позадина на овие решенија освен површината на која ја ставате. Само винилот ќе остане на површината откако ќе се примени - благодарам и забавувајте се на шопинг !! Во Бог веруваме!!.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата