• Со попуст
  • Неодамнешно
8 -годишнина од дрвена книга - Совршен за вашиот сопруг или момче

8 -годишнина од дрвена книга - Совршен за вашиот сопруг или момче

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

8 -годишнина Нашата приказна досега Белешка книга. Рециклирана картичка Крафт - Совршен подарок за вашиот сопруг или момче на вашиот 8 -годишен годишник. Додадете фотографии, билети, сметки и спомени. Нашата приказна досега Белешка книга. Рециклирана картичка Крафт - Совршен подарок за вашиот сопруг или момче на вашиот 8 -годишен годишник. Додадете фотографии, билети, сметки и спомени. Посетете се во текот на вашите 8 години заедно со lovingубовен, внимателен бележник исполнет со вашите прекрасни спомени. Нашата годишнина за белење е одличен чувар за персонализирање со сите ваши уникатни моменти и спомени. Изненадете го вашиот сопруг или момче оваа годишнина со lубовен бележник што можете да го додадете со текот на годините. Овој бележник има срце отсечено од предниот капак и има врежана „осум години, нашата приказна досега“. Следењето на капакот е живописна сина страница и приближно 20 -26 двострани страници A5 Kraft за да ги пополните сите ваши мемории. Некои одлични идеи за пополнување на вашиот бележник вклучуваат : сите ваши први (прв датум, бакнеж, празник, Божиќ, куќа, бебе и др.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата