• Со попуст
  • Неодамнешно
Rugged Ridge 11651.78 Оклоп на задниот агол на телото се вклопува 2018-тековен џип Wrangler JL 2 & 4 врата

Rugged Ridge 11651.78 Оклоп на задниот агол на телото се вклопува 2018-тековен џип Wrangler JL 2 & 4 врата

 
DEN 1951.84

Количината на стоката
Това е достапна

Задните аголни чувари : ги штити ранливите агли на задните кади од када од гребнатини и влијанија, додека му даваат на вашиот џип солиден изглед Направено во САД : Изграден од најтешкиот ТПО за автоматско одделение во кој има елегантна, мат црна завршница што нема да избледи. Лесно инсталирање : Лесно инсталира со лепило со автомобилско одделение, двојно. Солидни делови од џип на Риџ : Пребројте на солиден гребен за да ви обезбеди докажани делови од џип и додатоци како браници, комплети за лифт, тркала, додатоци за внатрешни работи, подни облоги и повеќе за различни модели на џип. Петгодишна гаранција : Нашите солидни производи на Риџ се опфатени со водечка индустрија водечка 5 -годишна гаранција и солиден облоги на подни гребени имаат ограничени гаранции за живот, кои им овозможуваат на клиентите поправка или замена што е предмет на одредени вообичаени исклучувања. Задните аголни чувари : ги штити ранливите агли на задните кади од када од гребнатини и влијанија, додека му даваат на вашиот џип солиден изглед. Направено во САД : Изграден од најтешкиот ТПО за автоматско одделение во кој има елегантна, мат црна завршница што нема да избледи. Лесно инсталирање : Лесно инсталира со лепило со автомобилско одделение, двојно. Солидни делови од џип на Риџ : Пребројте на солиден гребен за да ви обезбеди докажани делови од џип и додатоци како браници, комплети за лифт, тркала, додатоци за внатрешни работи, подни облоги и повеќе за различни модели на џип. Петгодишна гаранција : Нашите солидни производи на Риџ се опфатени со водечка индустрија водечка 5 -годишна гаранција и солиден облоги на подни гребени имаат ограничени гаранции за живот, кои им овозможуваат на клиентите поправка или замена што е предмет на одредени вообичаени исклучувања.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата