• Со попуст
  • Неодамнешно
2006-2021 Isuzu NPR, Durafit Седиштето опфаќа тешки корици на седиштето за прилагодено прилагодување

2006-2021 Isuzu NPR, Durafit Седиштето опфаќа тешки корици на седиштето за прилагодено прилагодување

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Направени точно на овие места 2006-2021 Isuzu NPR. Завршете за целиот преден ред. Вклучува кофа за страната на возачите и клупа за патничка страна. Целосен грб со џебови. Водоотпорна ендура, која е идеална за НПР за најдобра заштита на камионите. Често се користи во индустриски и отворени врвни велосипеди за работни камиони поврзани со камиони. Обезбедени корици за квалитет за да одговараат на точен модел наведен кој ќе им даде на седиштата целосното покритие што му е потребна. Индустриска јачина и машина за перење. Сувото на воздухот е најдобро. Една година гаранција. Долгорочна заштита од абење, нечистотија и сонце. Тип на седиште : Предна 60/40 Сплит клупа (2006-2021). Isuzu NPR Front 40/60 Split Bench седиште. Кофа од страна на возачот, клупа на патнички страни. Заштитете ги седиштата на оваа работа пред да се заменат седиштата. Користено главно за испораки со кратки превоз, за ​​2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2017 2018 2019 2020 2021.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата