• Со попуст
  • Неодамнешно
ZTE Concord II - припејд телефон

ZTE Concord II - припејд телефон

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајн тип на смартфон фактор за бонбони висина 4,96 ”ширина 256” длабочина 0,42 ”тежина 4,4 мл. Прикажи физичка големина 4.0 ”Резолуција : Ширина 480 Резолуција : Висина 800 технологија TFT LCD карактеристики Gorilla Glass 2. Платформа ОС Андроид 4.3 (желе грав); Процесорот процесор со двојно-јадро 1,2 GHz Qualcomm. Главна резолуција на камера 5 MP се карактеризира со процесор на процесорот за автоматско фокусирање на процесорот со двојно-јадрен 1,2 GHz Qualcomm. Главна резолуција на камера 5 MP Карактеристики Автоматски фокус и LED Flash Video Capture 720p. Капацитет на батеријата 1820 mah време за разговор* до 6 часа време на подготвеност* до 250 часа безжично полнење бр. Ново, заклучено на Metropcs.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата