• Со попуст
  • Неодамнешно
Loodmouthguards Pacifier Contear заштитник за уста - усни

Loodmouthguards Pacifier Contear заштитник за уста - усни

 
DEN 255.84

Количината на стоката
Това е достапна

Затворање на ушите Design Дизајн на усни : Издвоите на денот на играта со нашиот чувар на устата Бул. Нашите чувари на устата се изработени од 100% силиконски медицински степен и боите нема да избледат. Секој знае кога изгледате добро, играте подобро, затоа однесете ја вашата игра на следното ниво во стил. ✅ Зголемете ги перформансите : Уживајте во максималниот проток на воздух од дупките за дишење со двојно дејство. Нашиот дизајн промовира лесно дишење за зголемен внес на кислород за подобрување на перформансите и закрепнувањето. ✅ Лесен за употреба : Не е потребно вриење, едноставно не се спакувани со уста и сте подготвени да играте. Вклучуваме и отстранлив бел каиш што може да се користи за да го закачите фудбалскиот уста на шлемот. ✅ Совршено вклопување : Нашите уникатни влошки за залак се дизајнирани за вистинска една големина одговара на целата уста. Продолжените заштитници на усните обезбедуваат дополнителна заштита и удобност и за горните и долните заби и усните. Ова исто така ви овозможува да ја користите устата со загради. ✅ ГАРАНЦИЈА ЗА СТАНТАЛНА : Ние стоиме зад квалитетот на нашите производи и обезбедуваме 5000 УСД за стоматолошка гаранција за вашиот мир на умот.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата