• Со попуст
  • Неодамнешно
Chickенска екипаж на екипажот на Chicka-D

Chickенска екипаж на екипажот на Chicka-D

 
DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

60% памук, 40% полиестер Повлечете го затворањето. Поддржете го вашиот омилен тим во стил и удобност со нашето тренд Raglan Relece Reece. Оваа супер мека памучна/поли мешавина од руно ткаенина е совршена за шетање низ кампусот. Ова охрабрено руно има кратки ракави на Раглан со манжетни. Екран отпечатен тим графички во центарот на градите. NCAA официјално лиценцирана и гордо дизајниран во САД. Поддржете го вашиот омилен тим во стил и удобност со нашето тренд Raglan Relece Reece. Оваа супер мека памучна/поли мешавина од руно ткаенина е совршена за шетање низ кампусот. Останете во тренд со NCAA официјално лиценцирана графика.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата