• Со попуст
  • Неодамнешно
Ардел двојно поединци со кратки/средни трепки комбо комбо

Ардел двојно поединци со кратки/средни трепки комбо комбо

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Име на сенка/Палета на бои/бои : - црна Главна категорија : - трепки. Под категорија : - Индивидалци. Категорија на ниво на лисја : - Поединци. Број на предмети / парчиња (вкупно броење на производи во пакетот) : - 20. Ard Lashes dbl up indiv кратко.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата