• Со попуст
  • Неодамнешно
Батерија за замена на дигитална камера Jupio за Canon BP-970G, сива

Батерија за замена на дигитална камера Jupio за Canon BP-970G, сива

 
DEN 281.60

Количината на стоката
Това е достапна

Точен натпревар со оригиналните батерии Доаѓа со 3-годишна гаранција без глупости. Најширокиот можен избор на батерии на пазарот. Долготраен капацитет. Одлична вредност за вашите пари. Точен натпревар со оригиналните батерии. Доаѓа со 3-годишна гаранција без глупости. Најширокиот можен избор на батерии на пазарот. Долготраен капацитет. Одлична вредност за вашите пари. Пакетот со литиум-јонски батерии Jupio BP-970 G работи со истите фотоапарати како Canon BP-970 G. Овој пакет на батерии за замена има капацитет од 7900m Ah, 7,4 V излезна моќност и 58,0 вати часа. Малите и лесни, литиум-јонски батерии можат да се полнат или испуштаат во кое било време без да се развиваат ефекти на меморија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата