• Со попуст
  • Неодамнешно
Сандали за жени во женски чевли слободно време случајни солидни дишечки сандали на отворено дебели клинови женски модни чевли жени сандали

Сандали за жени во женски чевли слободно време случајни солидни дишечки сандали на отворено дебели клинови женски модни чевли жени сандали

 
DEN 731.20

Количината на стоката
Това е достапна

100% Пу Пол : Womenените, Девојче Горниот материјал : Вештачки кожен единствен материјал : гумени сцени : затворен и надворешен, мода, стил на слободно време : принцеза, лежерен стил на пети : Отворен пети на пети Висок стил : Вид на затворање на клинови : Чевли со чевли Висока : 9см/3,54 “ Платформа Heigh : 4 CM/1.57 "Пакет : 1 пар жени чевли (без вклучување на чевли) Белешка : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн, предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата