• Со попуст
  • Неодамнешно
Ладилник за магнетски телефон за игри , преносен радијатор на мобилен телефон со 30 прилагодливи режими, силика нано материјал, високо-ефикасен супер силен мотор, в

Ладилник за магнетски телефон за игри , преносен радијатор на мобилен телефон со 30 прилагодливи режими, силика нано материјал, високо-ефикасен

 
DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

【Брзо ладење】 Овој радијатор на мобилен телефон користи силика нано материјал, со 3 слоја полита за ладење, што ја подобрува ефикасноста на ладење за 285,7% 【Магнетна врска】 Телефонскиот ладилник користи N52 супер магнетски вшмукување дизајн, еден стап веднаш, силна адсорпција, беспрекорна дисипација на топлина. 【Дизајн】 Овој ладилник за магнетски телефон го прифаќа дизајнот на сонцето, кој може да го комбинира металниот перка за суспензија со Тујере 85% целосно изложено, во голема мерка подобрување на ефикасноста на дисипацијата на топлина. 【Лесен - Компактниот дизајн на структурата е направен со 65 G ултралејно тело и потивок вентилатор, што нема да ви овозможи да се чувствувате премногу тешки и бучава кога користите ладилник за да ја оладите топлината на телефонот за игри. 【Брзо ладење】 Овој радијатор на мобилен телефон користи силика нано материјал, со 3 слоја полита за ладење, што ја подобрува ефикасноста на ладење за 285,7%. 【Магнетна врска】 Телефонскиот ладилник користи N52 супер магнетски вшмукување дизајн, еден стап веднаш, силна адсорпција, беспрекорна дисипација на топлина.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата