• Со попуст
  • Неодамнешно
Марина Naturals Малезиски 1/2 дневник Дрифт дрво со растенија - големи

Марина Naturals Малезиски 1/2 дневник Дрифт дрво со растенија - големи

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Декорација одговара за кој било аквариум; имитира природно дрво Безбедно и нетоксично, нема да ја смени вашата вода хемија. Безбедно поставување. Мерки високи 10 инчи широк x 6,5 инчи долг x 4 инчи. Декорација одговара за кој било аквариум; имитира природно дрво. Безбедно и нетоксично, нема да ја смени вашата вода хемија. Безбедно поставување. Мерки високи 10 инчи широк x 6,5 инчи долг x 4 инчи. Одлично како самостојна ставка или уреден во група, овој украс на марината Аквариум Дрифтвуд со растенија го создава таа убава, природна околина за вашиот аквариум. Орнаментот на Driftwood е направен од безбеден, нетоксичен материјал што нема да влијае на вашата вода хемија.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата