• Со попуст
  • Неодамнешно
7ARTISANS LM до GFX адаптер, леќа за монтирање на адаптер за леќи за леќи за монтирање на Fuji GFX конвертор на адаптер за монтирање погоден за GFX 50S /GFX 50R камера

7ARTISANS LM до GFX адаптер, леќа за монтирање на адаптер за леќи за леќи за монтирање на Fuji GFX конвертор на адаптер за монтирање погоден

 
DEN 1563.20

Количината на стоката
Това е достапна

Материјал : Алуминиумска легура материјал, анти-пила, антикорозија Дизајн : Дизајн на текстура што не се лизга, лесен за инсталирање и лесен за расклопување. Монтажа на леќи : Подлогата за позлата има добра метална текстура и додава чувство за убавина. Ситна заптивка : Добра камера за совпаѓање, без истекување на светлина. Компатибилен со Fuji GFX 50 S, GFX 50 R, камера со G-Mount. Материјал : Алуминиумски легура материјал, анти-пила, дизајн против корозијата : дизајн на текстура што не се лизга, лесен за инсталирање и лесен за расклопување.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата