• Со попуст
  • Неодамнешно
Oajen 2 рициново, заклучување, сопирачка, 3/8 - 16 x 3/4 , пакет од 4

Oajen 2 рициново, заклучување, сопирачка, 3/8 - 16 x 3/4 , пакет од 4

 
DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Oajen 2 "Кастер со 3/8" - 16 x 3/4 ", пакет од 4 со сопирачка или заклучување. Направено во Тајван. 2-3/8" Висина на монтирање. Oajen 2 "Кастер со 3/8" - 16 x 3/4 ", пакет од 4. со сопирачка или заклучување. Направено во Тајван. 2-3/8" Висина на монтирање.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата