• Со попуст
  • Неодамнешно
Брадест змеј знак подарок фарма куќа колку повеќе луѓе се среќавам толку повеќе го сакам мојот брадест змеј дрвен виси знак плакета рустикална wallидна уметност дек?

Брадест змеј знак подарок фарма куќа колку повеќе луѓе се среќавам толку повеќе го сакам мојот брадест змеј дрвен виси знак

 
DEN 142.56

Количината на стоката
Това е достапна

Големина на знакот : Мерки приближно 6 "x12" Премиум знак за дрво : Направено од компресирана суровина од дрво MDF. Секој знак има 2 дупки што висат пред сечење и должина на канап. Тоа е атрактивен и разноврсен стил на земја. Лесно виси : Инсталацијата е исклучително лесна. Доаѓа со висечки дупки и канап, така што е подготвено да се обеси. Атрактивен изглед : Оваа значајна декорација е погодна за некој што ви значи нешто. Смешни знаци ќе го насмеат примателот. Рустикален знак на природно дрво, со одлична текстура, може убаво да виси. За давање подароци : Нашите дрвени знаци се совршен подарок за најблиските или како посебен третман за себе. Работи одлично, изгледа одлично и додава забава на кој било простор во домот, канцеларијата, училницата, кујната, бањата, студијата и многу повеќе. Големина на знакот : Мерки приближно 6 "x12". Премиум знак за дрво : Направено од компресирана суровина од дрво MDF. Секој знак има 2 дупки што висат пред сечење и должина на канап. Тоа е атрактивен и разноврсен стил на земја. Лесно виси : Инсталацијата е исклучително лесна. Доаѓа со висечки дупки и канап, така што е подготвено да се обеси. Атрактивен изглед : Оваа значајна декорација е погодна за некој што ви значи нешто.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата