• Со попуст
  • Неодамнешно
Времето поминато со куче никогаш не се троши околу метал венец знак обичај кучиња кучиња кучиња кучешки велосипеди тркалезно знак за домаќинство подарок 9инч фран?

Времето поминато со куче никогаш не се троши околу метал венец знак обичај кучиња кучиња кучиња кучешки велосипеди тркалезно

 
DEN 134.88

Количината на стоката
Това е достапна

? Големина : приближно Имитација на знаци : Гроздобер стил, текстот е привлечен и лесен за забележување. Водано, не-сјај, Colorfast. Драдливи дупки : Секој метален знак има пред-дупчат дупки на аглите за лесно монтирање на вашите wallsидови. Забележете дека овој сет не вклучува завртки. Има прекрасна, без сјај, мазни заоблени агли. ? Висок квалитет : Дигитално печатено и ламинирано за дополнителна durabillity. Дава ретро изглед на кој било простор : овие кул ретро ментални знаци се погодни за секој ентериер, како што се бар, кафе, трпезарија, украсување на wallидови во хотелски клуб, создавање класична атмосфера. ? Големина : приближно. Имитација на знаци : Гроздобер стил, текстот е привлечен и лесен за забележување. Водано, не-сјај, Colorfast. Драдливи дупки : Секој метален знак има пред-дупчат дупки на аглите за лесно монтирање на вашите wallsидови. Забележете дека овој сет не вклучува завртки. Има прекрасна, без сјај, мазни заоблени агли. ? Висок квалитет : Дигитално печатено и ламинирано за дополнителна durabillity. Дава ретро изглед на кој било простор : овие кул ретро ментални знаци се погодни за секој ентериер, како што се бар, кафе, трпезарија, украсување на wallидови во хотелски клуб, создавање класична атмосфера.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата