• Со попуст
  • Неодамнешно
Schioppa GLEIH 412 BPE L12 Series 4 X 1-1/4 Дијаметар вртливата рициново, не-означување термопластично тркало за лежишта со прецизно топка, со должина од 1/2 со должина на навој, 175 lb, 175

Schioppa GLEIH 412 BPE L12 Series 4 X 1-1/4 Дијаметар вртливата рициново, не-означување термопластично тркало за лежишта со прецизно топка,

 
DEN 364.48

Количината на стоката
Това е достапна

Врвна тркала Се одликува со тркало од 4 x 1-1/4 "(100 x 32 mm) кое нуди поширока шара од конкурентите за дополнителна безбедност и стабилност. Круна нишка што не се означуваат термопластично тркало за носење на топката со прецизно PVC, дизајнирано за тивка и мазна ролна. СТЕМ : 1/2-13 x 2 ". Серијата L12 на Schioppa има целосна и разновидна линија на институционални тркала и тркала. Во рамките на серијата L12 ќе најдете опции за две тркала, прецизно тркало за лежиште на топката и обично тркало. Тркалата за прецизно лежиште на топката нудат поголема ролна, бидејќи прецизно лежиштето на топката се обликува во средината на тркалото. Прецизните тркала за лежишта на топката ги олеснуваат предметите да се поттикнат да бараат помалку напор од корисникот. Обичните тркала на тркалата имаат стандардна обична родна и се дизајнирани за потрошувачот свесен за трошоците. Речиси секој рициново Schioppa L12 понуден на исто така има и тркало со шара на круната наместо стандардното тркало со рамни нишки во индустријата. Тркалата за шара на круната се дизајнирани да ги туркаат остатоците подалеку од тркалото додека ритамот е во функција.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата