• Со попуст
  • Неодамнешно
Razzum над куката за врата мултифункционално 5 куки куки организатор за бања решетката облечена капа капа за пешкир, закачалка нова бања кучиња, држач за држачи на вра?

Razzum над куката за врата мултифункционално 5 куки куки организатор за бања решетката облечена капа капа за пешкир, закачалка

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајнот е едноставен, стилски, разноврсен и носител Откако ќе го чува во кујната, ќе изгледа сосема ново. Оваа закачалка е погодна за складирање облека, крпи, клучеви и други мали предмети, задоволување на вашите различни потреби. Погодно за многу сцени, погодни за кујна, бања, дневна соба, зад вратата, итн. Задебелен материјал, не е лесен за кршење. Површина, нема штета на вашата кожа. Тоа е во знак на сосема ново како потекло. Дизајнот е едноставен, стилски, разноврсен и носител. Откако ќе го чува во кујната, ќе изгледа сосема ново. Оваа закачалка е погодна за складирање облека, крпи, клучеви и други мали предмети, задоволување на вашите различни потреби. Погодно за многу сцени, погодни за кујна, бања, дневна соба, зад вратата, итн. Задебелен материјал, не е лесен за кршење. Површина, нема штета на вашата кожа. Тоа е во знак на сосема ново како потекло. Razzumwelcome во нашата продавница, ние сме ангажирани во хардверскиот бизнис околу 20 години, исто така работевме во полето за е-трговија околу 6 години, ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите добри производи и услуги.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата