• Со попуст
  • Неодамнешно
Вода во вода Карафе и стаклен сет, вода карафе со стаклена чаша за ноќна ноќ, ноќен карафе во кревет за корисен пијалок на полноќ, стакло за миење на устата за бања, с?

Вода во вода Карафе и стаклен сет, вода карафе со стаклена чаша за ноќна ноќ, ноќен карафе во кревет за корисен пијалок на полноќ,

 
DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

? Веднаш ќе го воздигне и стилизира вашиот покрај ноќната ноќ, благородна и елегантна, повеќе може да го покаже вашиот извонреден вкус ? Не мора да трчате во кујната. Willе биде убав додаток на вашата ноќна ноќ, подобрување на вашиот квалитет и погодност на животот, симпатична и практична. ? 【Погодна големина за масата во кревет】 : Целиот карафе е висок 7,4 инчи, и има капацитет од 15oz, а прицврстената чаша е висока 2,8 ”и може да задржи течност од 5oz. Карафето во кревет во кревет што оди добро со чашата и големината е погодна за кревет. ? 【Подебела стакло со висок квалитет】 : Оваа вода карафе со стаклена чаша е изработена од премија за храна со висока транспарентност без олово, подебело и посилно. Чашата може директно да се стави на врвот на шишето за ефикасно спречување на прашина. ? 【Широк спектар на употреба】 : Нашиот стаклен воден карафе сет во кревет е претпочитана за спална соба, соба за гости, кујна, студентски дом, воден бар, итн. И ова е исто така практично за подароци за домаќинство, подароци за роденден, подароци за венчавки и подароци за празници.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата