• Со попуст
  • Неодамнешно
Kwude решетката за чевли, организатор на чевли од 2 до 9 нивоа, бесплатно складирање на чевли за стоење, решетката за чевли за плакари, влез, мал простор, агол, спална соб

Kwude решетката за чевли, организатор на чевли од 2 до 9 нивоа, бесплатно складирање на чевли за стоење, решетката за чевли за плакари,

 
DEN 751.84

Количината на стоката
Това е достапна

Заштедете простор со вертикална решетка за чевли : Чувајте ги чевлите организирани и заштедете простор со нашата вертикална решетка за чевли Неговиот стабилен дизајн ви овозможува да го зголемите вашиот простор за складирање без да заземате премногу простор. Погодно и прилагодливо : Нашата решетка за чевли е лесен за склопување и неговиот дизајн на DIY ви овозможува да ги прилагодите преградите по потреба. Со својот едноставен и стилски дизајн, тој е совршен за складирање на чевли во вашиот дом, спална соба, бања, студентски дом или влез. Sleek и Minimalist : Нашиот организатор на чевли има минималистички дизајн кој ќе го надополни секој декор. Тоа е привлечна, слободна решетка за чевли што е совршено за мали простори. Издржлив и безбеден : Направен од висококвалитетен PP материјал, нашата решетка за чевли е здрав и компактен. Нагорниот заоблен дизајн на секој степен гарантира дека чевлите нема да се лизгаат, додека белата боја е лесна за чистење со влажна крпа. Опции за флексибилна големина : Ние нудиме голем број на големини од 2 до 9 нивоа, за да можете да изберете совршена решетка за чевли за вашите потреби. Идеално е за секој на кој му требаат дополнителни полици за чевли, но има ограничен простор. Нарачајте сега и да ги организирате чевлите!. Заштедете простор со вертикална решетка за чевли : Чувајте ги чевлите организирани и заштедете простор со нашата вертикална решетка за чевли. Неговиот стабилен дизајн ви овозможува да го зголемите вашиот простор за складирање без да заземате премногу простор. Погодно и прилагодливо : Нашата решетка за чевли е лесен за склопување и неговиот дизајн на DIY ви овозможува да ги прилагодите преградите по потреба. Со својот едноставен и стилски дизајн, тој е совршен за складирање на чевли во вашиот дом, спална соба, бања, студентски дом или влез. Sleek и Minimalist : Нашиот организатор на чевли има минималистички дизајн кој ќе го надополни секој декор.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата