• Со попуст
  • Неодамнешно
Кутија За Покривање На Задната Врата на батеријата За Замена На Нинтендо Дс Лајт НДСЛ

Кутија За Покривање На Задната Врата на батеријата За Замена На Нинтендо Дс Лајт НДСЛ

 
DEN 388.80

Количината на стоката
Това е достапна

Компатибилен со : ДС Лајт НДСЛ Пакетот вклучува : 1 х Вратата На Батеријата. Користење на оригиналната дупка за позиционирање за инсталирање тоа е лесно. Го заменува вашиот оштетен Капак На Задната Врата на Батеријата. Не сосема нова, квалитетна втора рака, со мали гребнатини на капакот на батеријата. Ве молиме внимателно проверете ја сликата, типот, применливиот модел и бојата на производот пред купувањето за да видите дали е тоа што ви треба. Уживајте во вашиот шопинг.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата