• Со попуст
  • Неодамнешно
Подлога на глувчето, смешна мачка и подлога за глувчето за кучиња, музејска плоштадска крпа за канцелариски лаптоп, влошки за глувци кои не се лизгаат, за безжичен г

Подлога на глувчето, смешна мачка и подлога за глувчето за кучиња, музејска плоштадска крпа за канцелариски лаптоп, влошки за

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

【Големина на подлогата на глувчето】 9,5 "x712 "инч (240мм x 200mm x 3mm). 【Ултра-мазна површина】 текстурата е погуста со 230 ° C и третман со висок притисок. Глувчето може брзо да се преместува и точно да се позиционира и точно да се постави позиционирана и точно да се постави позиционирана и точно да се постави позиционирана и точно да се постави позиционирана и точно да се постави позиционирана и точно да се постави позиционирана и точно да се постави позиционирана и точно да се постави позиционирана и точно да се постави поставена и точно да се постави позиционирана и точно да се постави поставена и точно да се постави позиционирана и точно да се постави позиционирана и точно да се постави позиционирана и точно да се постави поставена и точно да се постави позиционирана и точно да се постави позиционирана и точно да се постави позиционирана и точно да се постави позиционирана и точно да се позиционира На масна површина. Одлично за вашиот лаптоп, компјутер и компјутер. 【Не-лизгање природна гума база】 Не-лизгање, заштита на животната средина, мека удобна и без деформација гума база цврсто ќе ја зафати работната површина за да се елиминира несаканото движење. Лесно се чисти】 Површината е направена со дизајн што може да се перат, чистете ја под вода за вода или само бришење. Има одличен ефект на заклучување на боја и нема компромис за перформансите или изгледот по повеќекратно чистење. 【Персонализиран дизајн】 Добро изработени. Убави обрасци и светли бои прават Тоа е живописен изглед, многу симпатичен.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата