• Со попуст
  • Неодамнешно
Олсон видел 37-795 пролет натоварен со прсти со прсти со ширина 1-1/2-инчи со 320 решетки

Олсон видел 37-795 пролет натоварен со прсти со прсти со ширина 1-1/2-инчи со 320 решетки

 
DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Пролетните натоварени прсти на Зона, Сандерс имаат уникатна форма за подготовка на заоблени и права површини И двајцата доаѓаат со 320 шкурка од ренде. Севкупна должина : 37-790 е 51⁄4. Димензии на пакетот : 8,0 "L x 2. Зона на прсти на Зона, Сандерс со прсти имаат уникатна форма за подготовка на заоблени и права површини. И двајцата доаѓаат со 320 решетки од шкурка. Севкупна должина : 37-790 е 51⁄4. ″ Димензии на пакетот : 8,0 "L x 2. Пролетните натоварени прсти на Зона, Сандерс имаат уникатна форма за подготовка на заоблени и права површини. И двајцата доаѓаат со 320 решетки од шкурка. Должина : 37-790 е 51⁄4 ″ и 37-795 е 51⁄2 ″ .3/4 ″ широки опсези за замена.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата