• Со попуст
  • Неодамнешно
CGSignLab | „Наскоро -Стрип Греј“ Премиум акрилен знак | 18 x12

CGSignLab | „Наскоро -Стрип Греј“ Премиум акрилен знак | 18 x12

 
DEN 918.08

Количината на стоката
Това е достапна

Изграден во САД Избледи и отпорни на абразија УВ мастило. Печатен раб до раб-Целосно крварење. Изграден во САД. Избледи и отпорни на абразија УВ мастило. Печатен раб до раб-Целосно крварење. Акрилните знаци се одличен начин да го покажете вашиот бизнис со својот јасен, чист и професионален изглед. Нашето второ печатење на површината му дава дополнителен допир на сјај и елеганција на вашиот дизајн. Овие прифатливи, но сепак издржливи знаци се убаво прикажани со метални метални метали.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата