• Со попуст
  • Неодамнешно
Организатор за мобилни полици за мобилно полици за мобилно полици за мобилно полици, бела боја на бања countertop организатор, полица за складирање на козметика и шминк?

Организатор за мобилни полици за мобилно полици за мобилно полици за мобилно полици, бела боја на бања countertop организатор, полица за складирање

 
DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Флексибилна количка за складирање од 4 нивоа - 4 -степенот тенок Cart Can за складирање се користи во тесни простори во вашиот дом за складирање Погодно е за плакари, кујни, бањи, гаражи, простории за перење, канцеларии или меѓу вашата мијалник и фен. Долготрајна издржливост - Пластичната површина се меша со канцелариски декор, погодна за канцеларии, пошта, кабини, училници, простории за домови и библиотеки. Подвижен раствор за складирање и страничен обрач - 4 лесни лесни, трајни тркала и ергономска рачка ја прават количката за складирање лесна и удобна за влечење и излегување од тесни простори. Постојат 2 заклучени прекинувачи за стоење на нерамни патишта постабилни. И 4 странични обрачи обезбедуваат повеќе простори за складирање. Лесно за инсталирање - Тесните колички за складирање направени од пластика и не'рѓосувачки челик, тие се издржливи и стабилни. Не се потребни алатки и нема потреба да ангажирате техничар, можете целосно да ја соберете оваа 4-степени количка за складирање на бања сами. Вклучен е додаток од портокалова тркалезна, така што нема да ги исечете прстите за време на процесот на инсталација. Услуга за клиенти - Ако имате проблем со нашата количка за складирање, не двоумете се да не контактирате. Ние ги заменуваме или враќаме сите неисправни производи. Флексибилна количка за складирање од 4 нивоа - 4 -степенот тенок Cart Can за складирање се користи во тесни простори во вашиот дом за складирање. Погодно е за плакари, кујни, бањи, гаражи, простории за перење, канцеларии или меѓу вашата мијалник и фен. Долготрајна издржливост - Пластичната површина се меша со канцелариски декор, погодна за канцеларии, пошта, кабини, училници, простории за домови и библиотеки. Подвижен раствор за складирање и страничен обрач - 4 лесни лесни, трајни тркала и ергономска рачка ја прават количката за складирање лесна и удобна за влечење и излегување од тесни простори. Постојат 2 заклучени прекинувачи за стоење на нерамни патишта постабилни. И 4 странични обрачи обезбедуваат повеќе простори за складирање. Лесно за инсталирање - Тесните колички за складирање направени од пластика и не'рѓосувачки челик, тие се издржливи и стабилни. Не се потребни алатки и нема потреба да ангажирате техничар, можете целосно да ја соберете оваа 4-степени количка за складирање на бања сами. Вклучен е додаток од портокалова тркалезна, така што нема да ги исечете прстите за време на процесот на инсталација. Услуга за клиенти - Ако имате проблем со нашата количка за складирање, не двоумете се да не контактирате. Ние ги заменуваме или враќаме сите неисправни производи. Вовед : Нашите производи се изработени од трајни пластични, бело тркалање количка, практична и цврста, секој слој може да носи 10 килограми. Иако изгледот на производот не е голем, но има огромен капацитет за складирање, а локацијата за складирање е многу флексибилна.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата