• Со попуст
  • Неодамнешно
Простори на табла со најлонски PCB на 100 парчиња PCB, заложни клипови за полнење 4/4,8мм дупка за размислување 2.0/1.6 Заклучување на предности за заклучување MCS8-19-

Простори на табла со најлонски PCB на 100 парчиња PCB, заложни клипови за полнење 4/4,8мм дупка за размислување 2.0/1.6 Заклучување на

 
DEN 532.64

Количината на стоката
Това е достапна

Големина : MCS12 Материјал : најлон. Големина : MCS12. Материјал : најлон. 100 Pcs Nylon PCB circuit boards Locking Snap-In Posts Spacersfixed clips Model : MCS6-19 Specifications : Colour : Natural Fastener Material : Nylon 6.6) Flammability Rating : UL94 V-2 Board-Board Distance : 7.9mm Material : Nylon66 (Polyamide) MCS6,8,9 , 12,19 терминот за препишување Осигурете се дека вашата адреса е точна. Надворешни купувачи Ве молиме Забележете : Времето на испорака зависи од дестинацијата и другите фактори, може да трае до 10-50 дена, ве молиме бидете трпеливи за пристигнувањето. Проверете со вашата царинска канцеларија Country Rsquos за да утврдите кои ќе бидат овие дополнителни трошоци пред да ги наддавате / купувате политиките за време на нашиот производ, ве молиме помогнете да го испратите нашиот производ назад кон нас. Треба да ја платите поштата назад. Откако ќе го примиме нашиот производ, ветуваме дека ќе отплатиме 100% од вашите пари. Ако производите се скршени пред да пристигнат кај вас, треба да направите е да фотографирате за да ни го покажеме нашиот скршен производ.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата