• Со попуст
  • Неодамнешно
Метал од X-Ree Metal U Bolt Single Clip Clip Clip за 13,5 mm DIA Wire Wire јаже (метал U завртка со единечен SADGR CLIP CLIP CLIP PARA CUERDA DE ALAMBRE DE 13,5 MM DE DIámetro

Метал од X-Ree Metal U Bolt Single Clip Clip Clip за 13,5 mm DIA Wire Wire јаже (метал U завртка со единечен SADGR CLIP CLIP

 
DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Име на производот : клип за жица со јаже; материјал : метал Боја : сребрен тон; фит дијаметар на јажето : 13,5мм/0,53 ". "x 1,38" (l * w * h); нето тежина : 181g (вкупно Тамањо : 60 x 47 x 35 mm / 2.36 '' x 1,85 '' x 1,38 '' (l * w * h); peso neto : 181 Содржина на пакет : 1 x жица клип (Contenido del Paquete : 1 x Clip de Cuerda de Alambre. Метал U завртка со единечна седло зафат на клип за 13.5 mm DIA Wire Ropesingle Grip, единечна седло, U завртка, жичана јаже стескавила : Поправка, се придружува на кабелот за прилагодени апликации за метеж, бариера и рачна железница. ДЕСПЦЕНЦИЈА ВО СПАНСКИМЕТАЛ У БОЛТ ЕДИНЕТ СУДГР ГРИП КЛИП КЛИП КЛИП ПАРА КУЕРДА ДЕ АЛАМБРЕ ДЕ 13,5 ММ ДЕ ДИ ДИНАМЕТОМОНМОНБРЕ ДЕЛ ПРОИФО : КЛИП ДЕ КУЕРДА ДЕ АЛАМБР; платеадо; Диаметро де ла Куерда де Авдеј : 13,5мм / 0,53 '' Diámetro del Hilo : 9 mm / 0,35 ''; Distancia de Montaje del Agujero (Aprox.) : 25 mm / 0,98'tamaño Вкупно : 60 x 47 x 35 mm / 2.36 '' x 1,85 '' x 1.38 '' (l * w * h); peso neto : 181 gcontenido del paquete : 1 x Clip de cuerda de alambre.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата