• Со попуст
  • Неодамнешно
Boardwalk 501or mop глава Супер јамка глава памук/синтетичко влакно мало портокалово 12/картон

Boardwalk 501or mop глава Супер јамка глава памук/синтетичко влакно мало портокалово 12/картон

 
DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Продаден како 12/картон Премиум-квалитетен, четири-памучен/синтетички предиво глава за употреба со голем волумен. Апсорбира до седум пати сопствената тежина. Тешки, 5 "винилни ленти за глава. Пандер во торба со мрежи. Се продаде како 12/картон. Премиум-квалитетен, четири-памучен/синтетички предиво од глава за употреба со висок волумен. Абсорбира до седум пати поголема од сопствената тежина. Тешка должност, 5 "винилни ленти за глава. Нежалка во торба со мрежи. Премиум-квалитетен, четири-памучен/синтетички предиво глава за употреба со голем волумен. Апсорбира до седум пати сопствената тежина. Тешки, 5 "винилни глави.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата