• Со попуст
  • Неодамнешно
12 кубни метри 400 фунти. Капацитет Тешки прирачник за коцка - Блекстоун

12 кубни метри 400 фунти. Капацитет Тешки прирачник за коцка - Блекстоун

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Прирачник за коцка со 12 кубни стапки може да се справи со 400 фунти отпад и други материјали. Напредниот процес на ротационо обликување обезбедува супериорна издржливост на производот со години и години на услуга. Технологијата со груб раб и армиран материјал во области со критичко абење додава ригидност и го продолжува животот на услугата. Рамките обложени со прав спречуваат 'рѓа и трепкање. Вдлабнати области за зафаќање ги прават лесни за маневрирање на најтешките товари. Едноставно за маневрирање - дури и кога е целосно полн. Отстранливи капаци за разделување достапни за 12 кубни метри модели на камиони за коцка. Прирачникот за камиони со коцка на Тотер се совршени за преместување на голем, тежок отпад во неговата конечна област за отстранување. Напредно ротационо обликување, користејќи полиетилен со средна густина, овозможува додадена ригидност и дополнителен материјал во области со критичко абење - создавање на нивниот солиден раб на горниот раб. Вдлабнати области за зафаќање ги прават лесни за маневрирање на најтешките товари. Рамките обложени во прав ја намалуваат корозијата, спречуваат да се разгалат и да обезбедат долг век на траење на услугата.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата