• Со попуст
  • Неодамнешно
Додаток 8 листови налепници за златни нокти Цветни лозови лисја 3Д само лепило метални декорации за нокти за жени девојки Девојки за декорација на декорација на дек

Додаток 8 листови налепници за златни нокти Цветни лозови лисја 3Д само лепило метални декорации за нокти за жени девојки Девојки

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Налепници за дизајнер на нокти : Дојдете со 8 листови луксузни златни цвеќиња со лисја од лисја самолелевални налепници за уметност за нокти, голем дизајн Различни дизајни : Налепниците за нокти се совршени модни додатоци за дизајн на ноктите, цвеќиња од разлики и винова лоза. Лесно креирајте ги вашите налепници за нокти со уникатен стил. Лесен за употреба : Налепниците за 3 D нокти на Add Favar можат да ги применат директно на ноктите или на врвот на веќе насликаните нокти! Можете исто така да користите врвен палто за да ги покриете за да ги направите убавите налепници да траат подолго. Широки апликации : Овој сет за декорации за нокти може да биде DIY на ноктите, ноктите на ноктите и акрилните нокти, UV гел ноктите. Исто така, може да работи за изработка на честитки, уметност и занаетчиство, книги, парчиња, шише, кутија за мобилни телефони, тетратки, чаши и други предмети за да се создаде шармантен дизајн. Најдобар подарок : Можете да ги изберете нашите налепници за метални нокти што треба да ги дадете за вашето семејство, пријатели, мајка, сопруга, девојчиња или деца. Тоа е совршена декорација на нокти што ќе ја сакаат сите жени и девојчиња.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата