• Со попуст
  • Неодамнешно
Волшебни алпи DIY wallидни декор Рамки за слики 4x6 инчи Фотографии Топ дисплеј или монтирање на wallидови, сет од 10 природни завршни средства

Волшебни алпи DIY wallидни декор Рамки за слики 4x6 инчи Фотографии Топ дисплеј или монтирање на wallидови, сет од 10 природни завршни

 
DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Персонализирајте ги вашите рамки : Секоја недовршена рамка за слика на алпите за дрво, е подготвена да слика, печат, црта, пишува и многу повеќе Охрабрете ги вашите деца да се вклучат во уметност и занаети додека ги прилагодуваат вашите рамки со инспиративни цитати, налепници и вашите омилени бои. 4x6 Рамки за слики : Секоја рамка за слики одговара на фотографии од 4x6 инчи за да создадете колаж со рамка за сликање за секој декор на вашата куќа. На кое било место дома : Овој комплет за фото рамка од 10 ви нуди декоративен начин да ги покажете вашите фотографии на многу места. Благодарение на нивниот дизајн на рамка за дрво, рамките на Alpидаат алпите совршено се вклопуваат во декор во вашата спална соба, кујнски декор и каде и да сакате. Самостојна опција : Во зависност од вашиот декор на домот, можете да го користите секој од вашите wallидни рамки за слики во wallидот, или на површината на бирото вертикално или хоризонтално. Цврст дизајн : Направени со високо квалитетни дрвени материјали, овие фото рамки ќе ви служат наредните години. Благодарение на нивната дебела Plexiglass photo prrotector, можете безбедно да ги прикажете вашите омилени спомени додека го надополнувате декор на вашата куќа. Материјал : Нема финиш бор дрво. Боја : Природна. Одговара на фотографија од 4 "x 6".


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата