• Со попуст
  • Неодамнешно
Faler N Scale LIDL Supermarket-комплет-4-15/16 x 7-1/4 x 2-3/16 12,5 x 18,5 x 5,5 см

Faler N Scale LIDL Supermarket-комплет-4-15/16 x 7-1/4 x 2-3/16 12,5 x 18,5 x 5,5 см

 
DEN 1526.40

Количината на стоката
Това е достапна

Автентичен дизајн и квалитет од Фалер Бродови од Соединетите држави. Детали за вистинско-живот. За распоред на модели на воз и диорами. Автентичен дизајн и квалитет од Фалер. Бродови од Соединетите држави. Детали за вистинско-живот. За распоред на модели на воз и диорами. Фалер 232337 Лидл супермаркет.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата