• Со попуст
  • Неодамнешно
Nuobesty Свадбениот знак за знаци на креда, етикети со табла со рачни табли, разновидни форми декорација за свадбени празници за фотографии за забави за забава 20 парчињ

Nuobesty Свадбениот знак за знаци на креда, етикети со табла со рачни табли, разновидни форми декорација за свадбени празници за фотографии

 
DEN 1281.60

Количината на стоката
Това е достапна

Мини разновидни форми знаци на табла- црна боја, одлично создавање среќна атмосфера, направете го секое место убаво и уникатно Етикети со табла со рачни табли- Овој производ може да се даде како одличен подарок за вашите пријатели и семејства. Тие ќе бидат многу среќни. Партиски фаворити- одлично за вашата роденденска забава, само-портрети, фотографска фотографија или каде било вие, погодна за сите луѓе. Лесно за носење- Овој производ е мал, лесен и лесен за носење, за да можете да го земете со себе каде и да одите. DIY фото-реквизити- изработени од хартиен материјал, издржлив и употреба. Можете да бидете безбедни да го користите. Мини разновидни форми знаци на табла- црна боја, одлично создавање среќна атмосфера, направете го секое место убаво и уникатно. Етикети со табла со рачни табли- Овој производ може да се даде како одличен подарок за вашите пријатели и семејства. Тие ќе бидат многу среќни. Партиски фаворити- одлично за вашата роденденска забава, само-портрети, фотографска фотографија или каде било вие, погодна за сите луѓе. Лесно за носење- Овој производ е мал, лесен и лесен за носење, за да можете да го земете со себе каде и да одите. DIY фото-реквизити- изработени од хартиен материјал, издржлив и употреба. Можете да бидете безбедни да го користите. Опис Оваа ставка содржи разни забави за дизајн и настани со фотографии за фото штанд за селфи, забавни игри и секаков вид забава! Одлично за дипломирање и забава со тематска забава за роденденска свадба. Овие украсни реквизити нудат низа тематски украси.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата