• Со попуст
  • Неодамнешно
Слајници на рамка за моторцикли RCRBT, стражари на моторот за паѓање на моторот, Falling CNC, компатибилен со Kawasaki Ninji650 Z650 ER6N/6V

Слајници на рамка за моторцикли RCRBT, стражари на моторот за паѓање на моторот, Falling CNC, компатибилен со Kawasaki Ninji650 Z650 ER6N/6V

 
DEN 1526.40

Количината на стоката
Това е достапна

1compatibalty со : Оваа лизгачи на рамката за мотоцикли се погодни за Kawasaki Ninja650 Z650 ER6 N/6 F; Нинџа 400 2018-2022; Z400 2019-2022.Ова е универзално, лесен за инсталирање. Моќна заштита : Оваа лизгачи на рамката за мотоцикли можат да спречат паѓање на мотоциклот и гребнатини во најголема мерка и сеопфатно да ве заштитат вас и мотоциклот. Ви дава мир на умот кога возите со голема брзина и свиоци. Висок квалитет : Оваа лизгачи на рамката за мотоцикли е изработено од задебелена алуминиумска легура CNC. Има посилни способности за апсорпција на шок и апсорпција на енергија, а подебелата база на јаглерод челик има цврстина од 12,9, што може подобро да ја заштити безбедноста на мотоциклите и возачите.Фајт : Површината е анодизирана, а слој на густ алуминиум оксид се позлачува на површината на алуминиумската легура за да се подобри отпорноста на корозијата и отпорноста на абење. Препорачливо ви препорачуваат да ги купите овие лизгачи на рамката за мотоцикли!. Ние гарантираме квалитет на производите, доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, гаранција за продажба.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата