• Со попуст
  • Неодамнешно
Zjhyxyh смола Фото рамка креативна мини домашна декорација свадбена двојка препорачана рамка за слика

Zjhyxyh смола Фото рамка креативна мини домашна декорација свадбена двојка препорачана рамка за слика

 
DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Име : Рамка со врежана рамка на Пном Пен Материјал : смола +. Боја : светло сина/злато. Процес : Користен процес на смола. Големина : 6 инчи. Име : РЕДЕРНА РАБОТА ПЕНХ ПЕН.Материјал : смола +. Колор : светло сина/злато. Процесија : Се користи процес на смола. Големина : 6 инчи. Резон Технологијата се користи е од најпопуларните форми на занаетчиски спор. Предност е што материјалот е пријателски расположен и сервисен живот на корозија, многу високи перформанси. Стаклото со висока дефиниција, рамка за фотографии е јасна и светла, текстурата е транспарентна, јасна и проucирна вашата резба за убавина, пријателска боја на спреј, целосна боја и златна Издлабената рамка ви дава поинакво искуство.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата