• Со попуст
  • Неодамнешно
Fitbag Bonga Zebra Custom прилагодена ракав за Motorola Moto G8 Power Lite | Направено во Германија | Фино имитација на куќиште за крзно од торбичка со обвивка за микрофибер за чистење на е?

Fitbag Bonga Zebra Custom прилагодена ракав за Motorola Moto G8 Power Lite | Направено во Германија | Фино имитација на куќиште за крзно од торбичка

 
DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Handsewn за совршено да одговара на Motorola Moto G8 Power Lite Snugly одговара на вашиот уред (прво мора да отстраните кој било друг случај, браник, покритие или слично). Контактирајте нè пред да купите ако сакате да користите еден од второто. Стручно зашиена : Направено во Германија 2 -годишна гаранција. Заштита од прашина, гребнатини и светлосни влијанија. меко кукаво крзно крзно. Функција за чистење на автоматско дисплеј со интегриран микрофибер со високи производи. Дизајни од Алкантара до Зебра за да одговараат на вкусот на сите. Handsewn за совршено да одговара на Motorola Moto G8 Power Lite. Snugly одговара на вашиот уред (прво мора да отстраните кој било друг случај, браник, покритие или слично). Контактирајте нè пред да купите ако сакате да користите еден од второто. Стручно зашиена : Направено во Германија 2 -годишна гаранција. Заштита од прашина, гребнатини и светлосни влијанија. меко кукаво крзно крзно. Функција за чистење на автоматско дисплеј со интегриран микрофибер со високи производи. Дизајни од Алкантара до Зебра за да одговараат на вкусот на сите. Дизајнот ја исполнува функционалноста - Премиум Телефон Заштита Сите го сакаат убавиот дизајн на нашите паметни телефони и сите сакаме да уживаме во тоа без ограничувања. Ние сакаме да ги користиме нашите телефони во неговата чистота. Ова е причината зошто Fitbag дизајнираше snug fit case кој совршено одговара на Motorola Moto G8 Power Lite. Секоја торбичка е уникатна ставка и рачно изработена професионално само за вас.


Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата